O nás

Miska ze Vsi se zaměřuje na výrobu masivních misek a dekorací ze sušeného dubového dřeva. Díky bohatým zkušenostem a mnohaleté praxi se snažíme vytvořit jedinečné a kvalitní produkty, které jsou propracovány do sebemenších detailů. V roce 2021 jsme se rozhodli vytvořit vlastní e-shop specializovaný na designové dřevěné výrobky. Výrobky jsou jedinečné svým tvarem, strukturou a barvou. Díky rozmanitosti přírodního dřeva se nám nikdy nepodaří vyrobit dva totožné kusy. Veškerý materiál, který nám projde pod rukama, je opracován s láskou a nadšením k řemeslu. Naše misky mohou sloužit k ukládání ovoce, k zobání oříšků či chipsů, k odkládání různých drobností či šperků nebo je lze použít k vytvoření moderní dekorace v interiéru. Vaší fantazii se meze nekladou.

 

Jak to celé chodí?

Od holého kusu dřeva ke kvalitně zpracované misce či dekoraci vede dlouhý a mnohdy nelehký proces. Není to nic pro lehké váhy, jedna sušená dubová fošna totiž váží zhruba až 100 kg. Poté, co si od našich dodavatelů obstaráme kvalitní masív, se pustíme do práce. Dřevo krátíme na menší díly, které následně hoblujeme a frézujeme, aby dostaly onen požadovaný vzhled. Jednotlivé druhy produktů poté upravujeme k výsledné podobě za pomocí tří fázového broušení. Na závěr jsou produkty napuštěny olejem, který zvýrazňuje strukturu a barvu dřeva. Tento typ oleje je určen pro styk s potravinami.

    mceclip1-1    mceclip0-1

 

Na cestě k Vám...

Finální produkty jsou pečlivě a ekologicky zabaleny. Zakládáme si na ochraně životního prostředí a proto používáme výhradně krabice a obaly z recyklovaného papíru. Prostor uvnitř krabice je vystlán dřevěnou vlnou, která zabraňuje poškození produktu při cestě k Vám domů. 

IMG_1468    mceclip0